Ukoliko ste registrovani clan ovog foruma kliknite na login.
Ukoliko ste novi i zelite se registrovati kliknite na register.
Hvala.
Vas PKN-Team
193.104.68.61:27036
Ukoliko ste registrovani clan ovog foruma kliknite na login.
Ukoliko ste novi i zelite se registrovati kliknite na register.
Hvala.
Vas PKN-Team
193.104.68.61:27036
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLoginPortal
Sat
Gametracker
Top posters
Demirel
Zalbe na admine  I_vote_lcapZalbe na admine  I_voting_barZalbe na admine  I_vote_rcap 
Admin
Zalbe na admine  I_vote_lcapZalbe na admine  I_voting_barZalbe na admine  I_vote_rcap 
SK|Iso Ice man
Zalbe na admine  I_vote_lcapZalbe na admine  I_voting_barZalbe na admine  I_vote_rcap 
sp00n_*#
Zalbe na admine  I_vote_lcapZalbe na admine  I_voting_barZalbe na admine  I_vote_rcap 
DonDzeno
Zalbe na admine  I_vote_lcapZalbe na admine  I_voting_barZalbe na admine  I_vote_rcap 
aRmiNNN'.
Zalbe na admine  I_vote_lcapZalbe na admine  I_voting_barZalbe na admine  I_vote_rcap 
lelo.alen
Zalbe na admine  I_vote_lcapZalbe na admine  I_voting_barZalbe na admine  I_vote_rcap 
Nightwolf
Zalbe na admine  I_vote_lcapZalbe na admine  I_voting_barZalbe na admine  I_vote_rcap 
PaRaDoX ^_^
Zalbe na admine  I_vote_lcapZalbe na admine  I_voting_barZalbe na admine  I_vote_rcap 
f0gel.
Zalbe na admine  I_vote_lcapZalbe na admine  I_voting_barZalbe na admine  I_vote_rcap 
Youtube

 

 Zalbe na admine

Go down 
4 posters
AutorPoruka
DonDzeno
Admin
DonDzeno


Broj komentara : 7
Join date : 2011-07-26
Age : 30

Zalbe na admine  Empty
KomentarNaslov komentara: Zalbe na admine    Zalbe na admine  EmptyThu Feb 02, 2012 2:05 pm

Zalite se Smile Smile
Na vrh Go down
admir.bublin1




Broj komentara : 2
Join date : 2012-02-02

Zalbe na admine  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na admine    Zalbe na admine  EmptyTue Feb 14, 2012 7:34 pm

DonDzeno (citat):
Zalite se Smile Smile
kun marvel papcina nesta se kurci po citav da igram a on dodye na pola sata i meni se kurci sto ja psujem bolje nek malo gleda ko ima aim ili nesto a on mangup ko mu dade admina takvom debilu Very Happy Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Demirel
Admin
Demirel


Broj komentara : 19
Join date : 2012-02-02
Age : 33
Mjesto : Sarajevo

Zalbe na admine  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na admine    Zalbe na admine  EmptyTue Feb 14, 2012 8:13 pm

uredu je
Na vrh Go down
admir.bublin1




Broj komentara : 2
Join date : 2012-02-02

Zalbe na admine  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na admine    Zalbe na admine  EmptyTue Feb 21, 2012 9:59 pm

deki brate onaj marvel kun ili kako se vec zove banuje me bezveze dodzem na server svaki dan i igram a on me banuje kad god udze nesto nidze veze zamolio bi te ako mozes da to zavrsis nijedan drugi admin mi nista ne govori sem njeg
Na vrh Go down
ASKOTOPNIK




Broj komentara : 1
Join date : 2012-11-12

Zalbe na admine  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na admine    Zalbe na admine  EmptyMon Nov 12, 2012 11:49 am

loli mater ti guzim botovsku,sto me banas bez razloga
Na vrh Go down
Sponsored content





Zalbe na admine  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na admine    Zalbe na admine  Empty

Na vrh Go down
 
Zalbe na admine
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pohvale na admine :)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Zalbe na admine-
Idi na: